450 ₴
390 ₴
Цей універсальний набір мікрогвинтів — незамінний помічник у будь-якому домі чи майстерні. Гвинти з нержавіючої сталі виготовлені з високоякісного матеріалу, вони міцні, довговічні, нетоксичні та придатні для багаторазового використання. Вам більше не доведеться шукати гвинти для ремонту техніки у найвідповідальніший момент — усе вже під рукою.
Докладно представлено на ФОТО №2.
Упаковка:
1000 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Діаметр головки | 1.4 мм |
| Довжина гвинта | 2 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Тип гвинта | Гвинт-стяжка |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Крок різьби | 0.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гвинти |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Кількість в упаковці, шт | 1000 |
| Метрична різьба, М | 1.4 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |