10 757 ₴
8 605 ₴
Yato Plaster Grinder Giraffe із вбудованим пилососом 18V 225 мм - БЕЗ АКУМУЛЯТОРА
Безщіткова шліфувальна машина з регульованою швидкістю та подовженою ручкою призначена для шліфування штукатурки та штукатурки на стінах та стелях.
Доступний лише як інструмент.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
довжина 110 см (без подовжувача) або 123-165 см (з подовженою ручкою) дозволяє вільно шліфувати стіни та стелі
швидкість регулюється в діапазоні 600-1200 об/хв
вбудована система видалення пилу, немає необхідності використовувати пилосос
ступінь захисту: IP20
діаметр диска: 215 мм
діаметри відповідних дисків наждакового паперу: 210, 215, 225 мм
різьблення М6
вага: 3 кг
в комплекті: головка з диском, подовжувач, гнучкий шланг, 6 дисків наждачного паперу (Р60, Р80, Р120, Р150, Р180, Р240), сумка
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Артикул: YT-82361
Використання: штукатурки / гіпси
Довжина: 110 (без подовжувача) | 123-165 (з подовженою ручкою) см
Комплектація: шліфувальна машина | головка з диском | подовжувач | шланг | диск наждакового паперу x6 (P60, P80, P120, P150, P180, P240)
Обертання: 600-1200 хв⁻¹
Вага: 3 кг
Напруга: 18 В постійного струму
Ступінь захисту: IP20
Клас електроізоляції: III
Звуковий тиск: 87,0 ± 3,0 дБ(А)
Звукова потужність: 95,0±3,0 дБ(А)
Вібрація: 3,18±1,5 м/с²
Система видалення пилу: так
Діаметр диска: 215 мм
Діаметр дисків наждакового паперу: 210 | 215 | 225 мм
Тип двигуна: безщітковий
БЕЗ АКУМУЛЯТОРА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска, мм | 225 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Клас товару | Професійні |
| Кондиція | Нове |
| Напруження | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | По бетону |
| Особливості | Телескопічна |
| Підошва | Кругла |
| Розмір шліфувальної порожнини | Ø 215 мм |
| Регулювання обертів | Кмітливе зниження/ збільшення обертів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Ексцентрикові |
| Упаковка | Коробка |
| Функції | Шліфувальна |