9 126 ₴
7 301 ₴
Інструмент для обслуговування, в якому для приводу використовується стиснене повітря.
Пневматична тріскачка замінює ручні тріскачки, скорочуючи час окремих сервісних робіт та полегшуючи роботу у важкодоступних місцях.
Це полегшує та скорочує робочий час, забезпечуючи безвідмовну та довгострокову роботу.
Ефективний механізм повороту: обертання ліворуч/праворуч.
Ключ має затискач, що оберігає ковпачок від висмикування з розетки.
Якість виконання та параметри гарантують комфортну та безвідмовну роботу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
тріскачка 1/2'' - модель YT-0980
з'єднувач шланга - 1/4''
торцеві головки - 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 мм
подовжувач - 1/2''; 75 мм
карданний шарнір - 1/2 ''
біти + адаптер - 5-8 мм, PH2-PH4, T20-T40, H4-H8
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Розмір тримача інструменту: 1/2" (12,7 мм)
Макс. робочий тиск: 0,7 МПа
Рекомендований робочий тиск: 0,62 МПа
Обороти: 160 хв⁻¹
Максимальний момент, що крутить: 68 Нм
Потік повітря: 110 л/хв
Діаметр повітряного сполучення (PT): стандартний
Внутрішній діаметр шлангу подачі повітря: 3/8" (9,5 мм)
Довжина: 264 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Перемикач напряму обертання: Так
Режим роботи: повсякденний S2 5 хв
Звуковий тиск: 93,1 ± 1,9 дБ(А)
Потужність звуку: 104,4 ± 2,7 дБ(А)
Вібрації: 19,98 ± 2,47 м/с²
Маса: 1,2 кг
Кількість предметів у наборі: 29
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 г |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Клас | Професійний |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 68 H*m |
| Призначення | Для СТО |
| Особливості | Реверс |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Розмір посадкового місця | 1/2" |
| Реверс | Да |
| Регулювання кількості обертів | Ступеневе регулювання |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Кутові |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (поглядка) |
| Ударний режим | Да |