26 271 ₴
21 017 ₴
Пневматичний ключ 3/4" 1630 Нм від YATO
Виготовлений з композитного лиття та дюралюмінію.
Молотковий механізм TWIN HAMMER гарантує високу ефективність та виняткову довговічність.
Застосування в промисловості, механічних службах та автомайстернях.
Робочі значення, отримані при індивідуальних налаштуваннях:
1. 814 Нм
2. 1085 Нм
3. 1630 Нм
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Розмір тримача інструменту: 3/4" (19,0 мм)
Тип ударного механізму: Подвійний молоток
Макс. робочий тиск: 0,63 МПа
Потік повітря: 198 л/хв
Обороти: 5500 хв⁻¹
Максимальний момент, що крутить: 1630 Нм
Розмір швидкого з'єднання: 3/8" (9,5 мм)
Діаметр повітряного з'єднання (PT): 3/8" (9,5 мм)
Внутрішній діаметр шлангу подачі повітря: 1/2" (12,7 мм)
Довжина: 221 мм
Матеріал корпусу: композит, дюралюміній
Перемикач напряму обертання: Так
Звуковий тиск: 100,6 ± 3,0 дБ(А)
Потужність звуку: 111,6 ± 3,0 дБ(А)
Вібрації: 10,21 ± 1,5 м/с²
Маса: 3,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 1630 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 г |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Клас | Професійний |
| Призначення | Для СТО |
| Особливості | Реверс |
| Розмір посадкового місця | 3/4" |
| Регулювання кількості обертів | Ступеневе регулювання |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Прямі |