11 320 ₴
9 056 ₴
Пневматичний ключ 1/2" 570 Нм виробництва YATO.
Виготовлений з композитного лиття та дюралюмінію.
Ударний механізм TWIN HAMMER гарантує високу ефективність та виняткову довговічність.
Застосування в промисловості, механічному обслуговуванні та автомайстернях.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розмір посадкового квадрата: 1/2” (12,7 мм)
Момент, що крутить: 570 Нм
Оберти: 10 000 об/хв
Діаметр повітряного з'єднання: 1/4” (6,3 мм)
Робочий тиск: 0,63 МПа (6,3 бар)
Витрата повітря: 142 л/хв
Вібрація: 3,0 м/с2 (+/- 1,5 м/с2)
Довжина: 170 мм
Вага: 1,4 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1/2" пневматичний ключ
1/4" штуцер
Посібник користувача
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 570 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловий ударний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 г |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Клас | Професійний |
| Призначення | Для СТО |
| Особливості | Реверс |
| Розмір посадкового місця | 1/2" |
| Регулювання кількості обертів | Ступеневе регулювання |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Прямі |