14 931 ₴
11 945 ₴
Пневматичний гайковерт Yato з крутним моментом 1356 Нм, виготовлений з композитного лиття та дюралюмінію.
Ударний механізм TWIN HAMER гарантує ефективне відкручування та забезпечує виняткову довговічність.
Система СТАРТ-СТОП дозволяє скоротити час простою пристрою до мінімуму.
Інтегрований регулятор крутного моменту захищає від навантаження різьблення.
Мінімальний момент затягування близько 90 Нм
Мала вага - 2 кг
Найвища потужність у класі ключів 1/2" - 1356 Нм
Робочі значення, отримані при індивідуальних налаштуваннях:
814 Нм
1085 Нм
1356 Нм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
пневматичний ключ
штуцер 1/4"
Інструкція з експлуатації
гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Розмір тримача інструменту: 1/2" (12,7 мм)
Тип ударного механізму: Подвійний молоток
Макс. робочий тиск: 0,63 МПа
Потік повітря: 153 л/хв
Обороти: 10000 хв⁻¹
Максимальний момент, що крутить: 1356 Нм
Розмір швидкого з'єднання: стандартний
Діаметр повітряного з'єднання - 1/4" (6.3 мм)
Діаметр шлангу подачі повітря (внутрішній) - 3/8" (10 мм)
Довжина: 193 мм
Матеріал корпусу: композит, дюралюміній
Перемикач напряму обертання: Так
Звуковий тиск: 93,7 ± 3,1 дБ(А)
Потужність звуку: 104,7 ± 3,1 дБ(А)
Вібрації: 4,4 ± 0,4 м/с²
Маса: 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 1356 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловий ударний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Клас | Професійний |
| Призначення | Для СТО |
| Особливості | Регулювання крутного моменту |
| Розмір посадкового місця | 1/2" |
| Регулювання кількості обертів | Ступеневе регулювання |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Прямі |