18 475 ₴
14 780 ₴
Професійний пневмогайковерт ударний 1" (2600 Нм) YATO YT-0959 для СТО та шиномонтажних майстерень.
Ефективний та дієвий ударний механізм PINELESS HAMMER працює із силою 2600 Нм, споживаючи приблизно 560 л повітря за хвилину.
Роз'єм 1/2"
Корпус з алюмінію.
1" сталевий посадковий квадрат довжиною 45 мм.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Розмір тримача інструменту: 1" (25,0 мм)
Тип ударного механізму: PINELESS HAMMER
Макс. робочий тиск: 1 МПа
Рекомендований робочий тиск: 0,63 МПа
Потік повітря: 560 л/хв
Обороти: 4000 хв⁻¹
Максимальний момент, що крутить: 2600 Нм
Розмір швидкого з'єднання: 1/2" (12,7 мм)
Діаметр повітряного з'єднання (PT): 1/2" (12,7 мм)
Внутрішній діаметр шлангу подачі повітря: 1/2" (12,7 мм)
Довжина: 390 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Перемикач напряму обертання: Так
Звуковий тиск: 94,1 ± 2,8 дБ(А)
Потужність звуку: 104,8 ± 2,8 дБ(А)
Вібрації: 14,53 ± 1,93 м/с²
Маса: 10,8 кг.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
пневматичний ключ
роз'єм 1/2"
інструкція з експлуатації
гарантійний талон
валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 2600 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.8 г |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Клас | Професійний |
| Призначення | Для вантажного авто |
| Особливості | Додаткова рукоятка |
| Розмір посадкового місця | 1" |
| Регулювання кількості обертів | Ступеневе регулювання |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Прямі |