750 ₴
655 ₴
Заклепки мідні 4х13 мм (мідні заклепки, мідні клепки, клепки з міді) – це надійне кріплення мідне, яке поєднує міцність, довговічність та стійкість до корозії. Виготовлені з якісної міді, вони ідеально підходять для монтажних, будівельних, ремонтних та технічних робіт. Завдяки витяжному типу кріплення заклепки забезпечують щільне та акуратне з’єднання навіть тонколистового металу.
Якщо вам потрібні мідні заклепки d4, заклепки мідні 4х13 мм, витяжні мідні заклепки Spec, цей набір стане оптимальним вибором. Ви можете купити заклепки мідні Spec (ZMV-4x13-Cu) в нашому магазині швидко, вигідно та з гарантією якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Довжина заклепки | 13 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Мідь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Стандарт | ISO 16582 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Діаметр заклепки (мм) | 4 |
| Довжина заклепки (мм) | 13 |
| Кількість в упаковці, шт | 50 |
| Кондиція | Нове |
| Матеріал | Мідь + сталь |
| Покриття | Немає |
| Робочий матеріал | Аркушеві будівельні елементи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина закріплюваного матеріалу (min), мм | 5.5 |
| Колір | Мідний |