


4 928 ₴
3 942 ₴
Пневматичний гайковерт YATO YT-09528 рекомендується для використання в механічних майстернях та автосервісах.
Малий розмір і вага дозволяють легко затягувати або послаблювати гвинти в місцях з обмеженим доступом.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
Механізм типу "Twin Hammer" забезпечує високий оборотний момент при невеликій потребі в стиснутому повітрі, а також стійкість інструменту
5 ступенів регулювання оборотного моменту
Низьке споживання повітря
Перемикач обертання праворуч/ліворуч
Стандартне з'єднання 1/4" для підключення до компресора
Міцний алюмінієвий корпус
Ергономічний профіль
Малий розмір та вага
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Довжина - 190 мм
Квадрат - 1/2"
Максимальний крутний момент - 1000 Нм
Максимальна швидкість – 6000 об/хв
Робочий тиск - 0.63 МПа
Діаметр повітряного патрубка – 1/4" (6.3 мм)
Споживання повітря – 120 л/хв
Вага – 2.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 1000 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Пістолетний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 г |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Клас | Професійний |
| Призначення | Для СТО |
| Особливості | Реверс |
| Розмір посадкового місця | 1/2" |
| Регулювання кількості обертів | Ступеневе регулювання |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Прямі |